Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !
Radio Love Romania - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Galerie


Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Discutii pur si simplu ;)
Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Icon_minitimeLun Dec 03, 2018 2:46 pm Scris de NoLimit

» Ce te-a facut sa zambesti astazi?
Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Icon_minitimeVin Sept 05, 2014 2:03 am Scris de Irina

» Radio Love
Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Icon_minitimeDum Feb 17, 2013 9:20 pm Scris de Irina

» Cerere in casatorie cu final...
Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 6:14 am Scris de Tony

» Mandrie romaneasca
Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Icon_minitimeMar Sept 27, 2011 9:52 pm Scris de Tony

» Gafe cinematice
Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 12:35 am Scris de Tony

» Filme ON-LINE
Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 6:45 am Scris de Tony

» Povestea unei fete care a facut greseala sa se indragosteasca
Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Icon_minitimeMier Aug 03, 2011 2:11 am Scris de angelrain

» Pe patul de moarte...
Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:57 pm Scris de Tony

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha

3 participanți

In jos

Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Empty Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha

Mesaj Scris de Freya Dum Oct 26, 2008 1:48 am

Si asa cu reputatia mea numai am nimic de pierdut. Sunt cunoscuta drept dificila, sarcastica si complicata. Ca sa nu ajungeti ca mine, va voi dezvalui cele 10 reguli de aur, cheia succesului in drumul vostru in devenirea unui user indragit:


1.Arata-te mereu modest. Chiar daca esti de parere ca esti mai "tare", saluta-i pe absolut toti userii de pe canal si umple-i de acolade. Cu asta te vei face foarte iubit.
2.Chiar daca te-ai hotarat sa joci un anumit "rol", e de preferat sa-ti citesti numai textul tau.
3.Nu le pune op-ilor intrebari. Si daca o faci, adreseaza-te cu respect.( "merci", "cu placere")IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!
4. Zambeste cat mai mult si des, indiferent de ce citesti. Parantezele te vor pune intr-o lumina buna si vei parea o persoana vesela si lipsita de frustrari.
5.Daca un op ti se adreseaza sau iti recomanda ceva, asculta-l si raspunde-i cu respect.Pentru ca:a) un op e un profesionist al chatului si are intotdeauna mai multa dreptate decat tine.b) il faci sa gandeasca despre tine "ce user de treaba".
6.Cand discuti pe main, ramai mai mereu in umbra si nu scrie mai mult decat ceilalti.Deci, nu te pune in prim plan si nu acapara main-ul, umbrindu-i pe ceilalti. E de preferat sa comentezi numai cand esti subiect de discutie. In caz ca nu se vorbeste cu tine sau despre tine, aceasta regula nu o urma.
7. Nu umbla pe chat cu DEX-ul sau cartea de gramatica la vedere. In niciun caz sa nu indraznesti sa corectezi pe cineva.
8.Incearca sa scrii cu atentie si fara greseli de gramatica. In caz de nereusita urmeaza instructiunile de la punctul 1
9.Renunta in a fi sensibil si nu te supara niciodata. Si nu te enerva. Asa iti vei crea respect printre useri.
10. Vorbeste zilnic numai de bine despre Tony si echipa Radiolove. Asa vei avea o viata mult mai usoara.
11. (neoficiala) Nu face niciodata ca mine si nu publica aceste instructiuni pentru ca vei deveni brusc antipatic tuturor!!!!
Freya
Freya

Sex : feminin Numarul mesajelor : 30
Localizare : Germania
Reputatie : 201

Sus In jos

Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Empty Re: Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha

Mesaj Scris de Kandia Dum Oct 26, 2008 10:11 am

lol! Ce ai patit `Freya? cine te-a suparat?! ha , ha , ha...m-a amuzat textul tau Razz
Kandia
Kandia
Admin

Sex : feminin Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 25
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 161

Sus In jos

Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Empty Re: Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha

Mesaj Scris de Lover Lun Oct 27, 2008 7:06 am

La un punct sau două nu sunt de acord cu tine, dar mie-mi eşti simpatică foc. Razz Pupici geek
Lover
Lover
Admin

Sex : masculin Zodiac : Varsator Numarul mesajelor : 52
Localizare : Romania
Reputatie : 182

Sus In jos

Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha Empty Re: Cele 10 reguli de aur.. sau cum sa ne comportam pe chat. "Dos and don`ts in aceata bransha

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum