Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !
Radio Love Romania - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Galerie


Ziua aniversară Radio Love România Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Discutii pur si simplu ;)
Ziua aniversară Radio Love România Icon_minitimeLun Dec 03, 2018 2:46 pm Scris de NoLimit

» Ce te-a facut sa zambesti astazi?
Ziua aniversară Radio Love România Icon_minitimeVin Sept 05, 2014 2:03 am Scris de Irina

» Radio Love
Ziua aniversară Radio Love România Icon_minitimeDum Feb 17, 2013 9:20 pm Scris de Irina

» Cerere in casatorie cu final...
Ziua aniversară Radio Love România Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 6:14 am Scris de Tony

» Mandrie romaneasca
Ziua aniversară Radio Love România Icon_minitimeMar Sept 27, 2011 9:52 pm Scris de Tony

» Gafe cinematice
Ziua aniversară Radio Love România Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 12:35 am Scris de Tony

» Filme ON-LINE
Ziua aniversară Radio Love România Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 6:45 am Scris de Tony

» Povestea unei fete care a facut greseala sa se indragosteasca
Ziua aniversară Radio Love România Icon_minitimeMier Aug 03, 2011 2:11 am Scris de angelrain

» Pe patul de moarte...
Ziua aniversară Radio Love România Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:57 pm Scris de Tony

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Ziua aniversară Radio Love România

+2
Dana
Irina
6 participanți

In jos

Ziua aniversară Radio Love România Empty Ziua aniversară Radio Love România

Mesaj Scris de Irina Mar Dec 01, 2009 10:44 pm

Stiţi, sau acum aflaţi, chiar nu contează prea mult. Important este că, pe 16 Decembrie, Radio Love România va împlini 3 anişori. Noi, cei din echipa radio ne-am gândit să facem din această zi o sărbătoare, dar singuri nu putem... nu putem pentru că ÎMPREUNĂ suntem Familia Love, şi atunci avem nevoie de voi. Avem nevoie ca voi să ne scrieţi aici ce melodii (muzică usoară ziua, iar după ora 18 orice gen) aţi dori să ascultaţi la "petrecerea" Radio Love România. De asemenea, dacă aveţi mesaje, urări către acest post radio, vă rugăm să le postaţi aici. De aici le vom prelua noi, şi vom încerca să facem din această zi o aniversare frumoasă, căci e sarbatoarea Familiei Love... Unde dragoste (love) nu e, FACEM .
Irina
Irina
Admin

Sex : feminin Zodiac : Capricorn Numarul mesajelor : 107
Localizare : Giurgiu, Romania
Reputatie : 681

Sus In jos

Ziua aniversară Radio Love România Empty LA MULTI ANI RADIOLOVE!

Mesaj Scris de Dana Mar Dec 15, 2009 11:45 pm

Lucrurile mici pe care le facem şi le spunem au mare importanţă, în timp ce noi le urmăm calea. Un gest frumos poate să ia povara umerilor obosiţi pe drum. O vorbă bună poate îndulci inima precum o ploaie de vară peste florile însetate. Câtă bucurie ţâşneşte deodata din lucrurile mici şi simple, deci simplu, dar din suflet. LA MULTI ANI ECHIPEI RADIO LOVE ROMANIA !
Dana
Dana

Sex : feminin Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 30

Sus In jos

Ziua aniversară Radio Love România Empty La Multi Ani Radiolove

Mesaj Scris de Freya Mier Dec 16, 2009 12:16 am

Zbora acolo sus in inimile noastre, ale ascultatorilor si nu lasa pe nimeni sa-ti franga aripile.
La Multi Ani Echipei Radiolove, La Multi Ani Tony, va doresc multa intelepciune si multe emisii superbe.

"Azi ma simt LOVE.....LOVE in ganduri....LOVE in suflet ...LA MULTI ANI RADIOLOVE!"
Freya
Freya

Sex : feminin Numarul mesajelor : 30
Localizare : Germania
Reputatie : 201

Sus In jos

Ziua aniversară Radio Love România Empty Re: Ziua aniversară Radio Love România

Mesaj Scris de AXN Mier Dec 16, 2009 2:50 am

A zburat si timpul asta asa cum zboara o frunza cand o matura vantul de pe jos.
Eu imi amintesc foarte bine ziua asta de acum un an, eram putin emotionat ca era prima oara cand eram in direct la Radio Love cu o urare de La Multi Ani. Azi, nu as mai avea emotii dar un sentiment frumos exista si o sa existe si in viitor pentru aceasta aniversare.
La Multi Ani Radio Love! La Multi Ani si noua!
AXN
AXN

Sex : masculin Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 11
Reputatie : 50

Sus In jos

Ziua aniversară Radio Love România Empty La Multi Ani Noua!

Mesaj Scris de Tony Mar Ian 05, 2010 2:03 am

Au trecut 3 ani... 1.068 zile de radio pentru inima ta... 25.632 ore de prietenii legate... 1.537.920 minute de emisie... 92.275.200 secunde de sentimente... un singur nume care ne leagă pe toţi Radio Love Romania, un radio pentru inima ta !

La Mulţi Ani RLR, La Mulţi Ani nouă, La Mulţi Ani vouă !

Ziua aniversară Radio Love România Logo_main

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Tony
Tony
Admin

Sex : masculin Zodiac : Varsator Numarul mesajelor : 157
Localizare : Romania
Reputatie : 221

Sus In jos

Ziua aniversară Radio Love România Empty Re: Ziua aniversară Radio Love România

Mesaj Scris de Kandia Mar Ian 05, 2010 11:26 am

AXN a scris:A zburat si timpul asta asa cum zboara o frunza cand o matura vantul de pe jos.
Eu imi amintesc foarte bine ziua asta de acum un an, eram putin emotionat ca era prima oara cand eram in direct la Radio Love cu o urare de La Multi Ani. Azi, nu as mai avea emotii dar un sentiment frumos exista si o sa existe si in viitor pentru aceasta aniversare.
La Multi Ani Radio Love! La Multi Ani si noua!

RADIO LOVE .... Imi doresc ca si pana acum, sa avem parte -alaturi de Radio Love si echipa sa-in fiecare zi, de cateva ore de liniste; imi doresc sa avem in continuare cate o saptamana de bucurii, o luna de impliniri, un an de sanatate, un veac plin cu bani! "LA MULTI ANI" Radio Love, "LA MULTI ANI" echipa,"LA MULTI ANI "familia Love!
Kandia
Kandia
Admin

Sex : feminin Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 25
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 161

Sus In jos

Ziua aniversară Radio Love România Empty Re: Ziua aniversară Radio Love România

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum