Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !
Radio Love Romania - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Galerie


Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Discutii pur si simplu ;)
Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Icon_minitimeLun Dec 03, 2018 2:46 pm Scris de NoLimit

» Ce te-a facut sa zambesti astazi?
Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Icon_minitimeVin Sept 05, 2014 2:03 am Scris de Irina

» Radio Love
Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Icon_minitimeDum Feb 17, 2013 9:20 pm Scris de Irina

» Cerere in casatorie cu final...
Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 6:14 am Scris de Tony

» Mandrie romaneasca
Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Icon_minitimeMar Sept 27, 2011 9:52 pm Scris de Tony

» Gafe cinematice
Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 12:35 am Scris de Tony

» Filme ON-LINE
Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 6:45 am Scris de Tony

» Povestea unei fete care a facut greseala sa se indragosteasca
Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Icon_minitimeMier Aug 03, 2011 2:11 am Scris de angelrain

» Pe patul de moarte...
Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:57 pm Scris de Tony

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Propunere pentru programul de la Radio Love Romania

4 participanți

In jos

Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Empty Propunere pentru programul de la Radio Love Romania

Mesaj Scris de Petrysor Lun Oct 13, 2008 9:36 am

Salut!!! As propune urmatoarele :
Mai multe stiri....
Horoscop(ma refer sa fie difuzate si dupa masa)
Concursuri premiate cu preferinte muzicale,
Emisiile sa nu fie alandala...ma refer la genurile muzica...
Sa se tina cont de genurile de muzica....ori sa fie emisie de muzica populara 1 ora sau cat se considera,program de manele,asta la o ora mai tarzie dupa ora 22-00,muzica usoara pop dance si mai multe nu a-r fii problema sa fie la comun,dar manelele si populara nu trebuie amestecata cu celelalte genuri.
Ce as mai propune...sa existe emisiune in care sa se asculte problemele utilizatorilor de chat (canal RadioLove) posibil si emisiuni in care sa se explice despre dragoste pentru ca asta semnaleaza numele Radioului Love . De ce nu sa fie un program in care sa se discute despre sex......cred ca sunt niste idei bune si ar trebui luate in considerare...
Sper sa fie folositoare sfaturile mele si sa creasca raitingul Wink
Petrysor
Petrysor

Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0

Sus In jos

Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Empty Re: Propunere pentru programul de la Radio Love Romania

Mesaj Scris de Lover Mar Oct 14, 2008 3:59 am

Asa e. Cateva propuneri interesante, de care, cel putin eu voi tine cont. Deschiderea acestui forum, a fost facuta pentru a fi in contact cu ascultatorii si vom tine cont de ceea ce-si doreste fiecare.
Lover
Lover
Admin

Sex : masculin Zodiac : Varsator Numarul mesajelor : 52
Localizare : Romania
Reputatie : 182

Sus In jos

Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Empty Re: Propunere pentru programul de la Radio Love Romania

Mesaj Scris de Irina Mar Oct 14, 2008 4:40 am

Petrisor se pare ca ce spui tu acum ca iti doresti sa auzi la Radio Love eu iti ofer deja in fiecare matinal de ceva vreme, mai precis in fiecare matinal realizat de mine de la 15 septembrie 2008 incoace. Exact asta am eu in emisiunile mele: stiri, horoscop, ciudatenii, evenimente, tratamente naturiste, ce putem afla despre... daca intrebi pe chat despre stirile difuzate de Irina, vei afla ce curiozitati bizare scriu ziarele Wink
Irina
Irina
Admin

Sex : feminin Zodiac : Capricorn Numarul mesajelor : 107
Localizare : Giurgiu, Romania
Reputatie : 681

Sus In jos

Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Empty Critica

Mesaj Scris de dj`love Joi Oct 16, 2008 10:52 am



Ultima editare efectuata de catre dj`love in Dum Oct 18, 2009 10:31 am, editata de 1 ori
dj`love
dj`love

Zodiac : Capricorn Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 270

Sus In jos

Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Empty Re: Propunere pentru programul de la Radio Love Romania

Mesaj Scris de Irina Vin Oct 17, 2008 12:54 am

Dj`love esti putin exigent, nu crezi? dar nu ma mir, la cum te cunosc mi se pare ca fusesi totusi indulgent
Irina
Irina
Admin

Sex : feminin Zodiac : Capricorn Numarul mesajelor : 107
Localizare : Giurgiu, Romania
Reputatie : 681

Sus In jos

Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Empty RE: critica

Mesaj Scris de Lover Vin Oct 17, 2008 4:17 am

dj'love oricine ai fi iti multumesc pentru ca ne impartasesti gandurile tale si ai dreptate in privinta mea. Oricat ar parea de suparator pentru unii eu iti multzumesc ca inca ai rabdare cu noi sa ne asculti. Nu suntem profesionisti dar incercam sa facem cat mai bine lucrurile si sa fim pe placul vostru a celor care ne ascultati, dar totusi suntem niste amatori care incearca sa faca ceva cat mai profesionist.
Lover
Lover
Admin

Sex : masculin Zodiac : Varsator Numarul mesajelor : 52
Localizare : Romania
Reputatie : 182

Sus In jos

Propunere pentru programul de la Radio Love Romania Empty Re: Propunere pentru programul de la Radio Love Romania

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum