Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !
Radio Love Romania - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Galerie


Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Discutii pur si simplu ;)
Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Icon_minitimeLun Dec 03, 2018 2:46 pm Scris de NoLimit

» Ce te-a facut sa zambesti astazi?
Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Icon_minitimeVin Sept 05, 2014 2:03 am Scris de Irina

» Radio Love
Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Icon_minitimeDum Feb 17, 2013 9:20 pm Scris de Irina

» Cerere in casatorie cu final...
Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 6:14 am Scris de Tony

» Mandrie romaneasca
Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Icon_minitimeMar Sept 27, 2011 9:52 pm Scris de Tony

» Gafe cinematice
Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 12:35 am Scris de Tony

» Filme ON-LINE
Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 6:45 am Scris de Tony

» Povestea unei fete care a facut greseala sa se indragosteasca
Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Icon_minitimeMier Aug 03, 2011 2:11 am Scris de angelrain

» Pe patul de moarte...
Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:57 pm Scris de Tony

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea"

In jos

Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea" Empty Banc "Euforia Tampita Episodul 1: Nelinistea"

Mesaj Scris de NoNaMeXD Mier Iun 08, 2011 8:41 am

Diriga+Enrique Iglesias+Shakira+Lady Gaga+omul cu pasarile magice= Euforia tampitaEste un om care are niste pasari magice...Intr-o zi Diriga şi Enrique Iglesias se certau în faţa blocului ShakireiEa coboară în faţa blocului şi le zice -Mă! nu mai faccţi gălăgie că vreau să dorm...!Ei tot făceau gălăgie până au enervat-o şi s-a sinucis.Dar şi în rai îi auzea!!!-AAAAAAA! îs blestemată, Zice Shakira...::Fs::.. Apare omul cu păsările magice.-Voi alege pasărea Cucuşhberke numărul 1.-Şi ce face aia? întreabă copilul omului.-O reînvie pe Shakira şi îi rupe în 7 bucăţi pe Enrique şi pe Dirigă, Iar apoi voi alege pasărea Cucuşhberke numărul 2.-Şi aia ce mai face? întrebă copilul.-Va face ca din cer să cadă un scoci magic care îi va lipi la loc pe Dirigă şi pe Enrique...::Fs::..Şi ş-au revenit.Apoi vine Lady Gaga şi întreabă:-Ce s-a întâmplat? De ce sunteţi lipiţi cu scoci?-Ăştia doi?! Tot făceau gălăgie şi nu puteam să adorm, zice Shakira.Şi aşa s-a terminat primul episod din Euforia Tâmpită.

NoNaMeXD
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum