Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Radio Love Romania - Forum
Pentru a avea acces la acest forum trebuie să vă logaţi !
Radio Love Romania - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Galerie


Ce te-a facut sa zambesti astazi? Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Discutii pur si simplu ;)
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Icon_minitimeLun Dec 03, 2018 2:46 pm Scris de NoLimit

» Ce te-a facut sa zambesti astazi?
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Icon_minitimeVin Sept 05, 2014 2:03 am Scris de Irina

» Radio Love
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Icon_minitimeDum Feb 17, 2013 9:20 pm Scris de Irina

» Cerere in casatorie cu final...
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 6:14 am Scris de Tony

» Mandrie romaneasca
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Icon_minitimeMar Sept 27, 2011 9:52 pm Scris de Tony

» Gafe cinematice
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 12:35 am Scris de Tony

» Filme ON-LINE
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 6:45 am Scris de Tony

» Povestea unei fete care a facut greseala sa se indragosteasca
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Icon_minitimeMier Aug 03, 2011 2:11 am Scris de angelrain

» Pe patul de moarte...
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:57 pm Scris de Tony

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Ce te-a facut sa zambesti astazi?

3 participanți

In jos

Ce te-a facut sa zambesti astazi? Empty Ce te-a facut sa zambesti astazi?

Mesaj Scris de Irina Joi Iul 08, 2010 9:59 pm

De multe ori uitam ca traim, uitam sa zambim, uitam sa iubim. Cu toate acestea, cred, e imposibil sa petreci o zi intreaga fara un zambet macar. Mai demult aveam un prieten cu care imi incepeam ziua si care imi fura intotdeauna primul zambet. Imi placea sa ii spun " zambetul meu de dimineata".Azi zambetul de dimineata mi-a fost furat de imaginea de mai jos:
Ce te-a facut sa zambesti astazi? Zughmx
Pe tine, ce te-a facut sa zambesti azi?


Ultima editare efectuata de catre Irina in Dum Aug 15, 2010 4:12 am, editata de 1 ori
Irina
Irina
Admin

Sex : feminin Zodiac : Capricorn Numarul mesajelor : 107
Localizare : Giurgiu, Romania
Reputatie : 681

Sus In jos

Ce te-a facut sa zambesti astazi? Empty Re: Ce te-a facut sa zambesti astazi?

Mesaj Scris de BaByTzU Vin Aug 06, 2010 3:24 am

poy Razz nush ce sa zic aici referitor la ce anume m-a facut sa zambesc astazi si nu numai, dar eu sunt o fire de om mai intelegatoare, mai ascultatoare (adica imi place sa ascult de ceilalti, sa ii inteleg pe ceilalti) si desi recunosc ca lumea ma vorbeste pe la spate, eu merg inainte si zic exact asa "capul plecat, sabia nu il taie" nu stiu de ce? probabil fiindca ma trezesc uneori in persoana unui muschetar (sper sa fi auzit si voi de cei trei muschetari, fara sa-l mai punem la socoteala pe D'Artagnan)
BaByTzU
BaByTzU

Sex : masculin Zodiac : Pesti Numarul mesajelor : 9
Localizare : Bucuresti™
Reputatie : 30

Sus In jos

Ce te-a facut sa zambesti astazi? Empty Re: Ce te-a facut sa zambesti astazi?

Mesaj Scris de rubin Lun Aug 30, 2010 2:46 am

I love you Pe mine ma face sa zambesc dimineata ultima urma de vis care inca salasuieste in mintea mea...
I love you In fiecare zi am motive sa zambesc , chiar printre lacrimi..
I love you Zambetul care imi apare pe fata la gandul ca voi deschide radio love si ma va inunda sunetul armonios al unei melodii, ca voi spune buna ziua si voi schimba cateva impresii..
I love you zambetul ca voi intalni iar prieteni vechi si noi.
I love you Zambetul ca exista un maine.
I love you Zambetul nascut din zambetul care mi-a fost daruit.
rubin
rubin

Sex : feminin Zodiac : Fecioara Numarul mesajelor : 1
Localizare : Bucuresti, Romania
Reputatie : 50

Sus In jos

Ce te-a facut sa zambesti astazi? Empty El, prima data el...

Mesaj Scris de Irina Vin Sept 05, 2014 2:03 am

Ce m-a facut sa zambesc astazi? certitudinea ca oamenii nu se mai intalnesc, dar nu intotdeauna se uita; Marius21 mi-a demonstrat ca inca se mai gandeste la noi, la mine, la cei care am fost candva familia " love". Nu stiu daca pentru asta trebuie sa ii multumesc lui, pentru ca nu ne-a uitat, nu stiu daca trebuie sa ii multumesc lui Tony pentru ca el era " taticul nostru", nu stiu daca trebuie sa multumesc cuiva, dar eu ii multumesc lui Doamne-Doamne pentru ca ne-a inzestrat cu memorie si inteligenta.
Irina
Irina
Admin

Sex : feminin Zodiac : Capricorn Numarul mesajelor : 107
Localizare : Giurgiu, Romania
Reputatie : 681

Sus In jos

Ce te-a facut sa zambesti astazi? Empty Re: Ce te-a facut sa zambesti astazi?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum